Przedłużanie włosów

Przedłużanie włosów HairMe to zabieg całkowicie bezbolesny, który pozwoli na łatwe i szybkie zmienienie fryzury, zyskanie na objętości oraz modelowanie włosów w całkiem nowy sposób. Jest to obecnie bardzo popularne i wiele salonów fryzjerskich oferuje takie usługi w korzystnych cenach.

Długie włosy to przede wszystkim piękno i kobiecość, którą można uzyskać właśnie poprzez prosty zabieg przedłużania włosów. Różni się to od peruk, gdyż doklejane są jedynie pojedyncze pasemka, by nadać efekt dłuższych lub gęstszych włosów. Metod doczepiania włosów jest kilka, jednak najbardziej popularną zdaje się być metoda kanapkowa polegająca na doklejaniu kolejnych pasemek na cieniutkich tasiemkach silikonowych, na złączu z naturalnymi włosami. Jednak tutaj rodzą się pytania. Skoro jest to korzystne to ile to kosztuje, ile się trzyma oraz jak pielęgnować takie włosy?

Ile trzymają się przedłużane włosy?

W zależności od metody będzie to różny okres, jednak dobrze pielęgnowane przedłużane włosy potrafią trzymać się nawet do 6-7 miesięcy. Warto jest jednak przyjrzeć się metodom, które mają różne zastosowanie i różny okres utrzymywania się doklejanych włosów:

Metoda keratynowa – to właśnie ona jest bardzo często stosowana. Fryzjer do przyklejenia włosów stosuje specjalnego pistoletu z keratynowym wkładem, który dzięki podgrzaniu – przykleja pasma włosów. Jest to bardzo trwała metoda, jednak trzeba co 2-3 miesiące wybrać się do fryzjera, by obniżył pasma, gdyż w przeciwnym wypadku staną się widoczne.

Metoda mikroringi – włosy przyczepiane są przy pomocy małych metalowych ringów, które są indywidualnie dobierane pod klienta. Jest to jedna z najbardziej trwałych metod, a do fryzjera należy wybrać się co 3-4 miesiące, by poprawić doczepki.

Metoda ultradźwiękowa – brzmi nowocześnie i taka jest. Ultradźwięki stwarzają szereg zjawisk, które w efekcie przyczepiają pasma doczepek do naszych naturalnych włosów. Miejsca połączeń włosów są praktycznie niewidoczne, dlatego jest to innowacyjna i zaawansowana technologicznie technika doklejania włosów. Efekty utrzymują się około pół roku.

Metoda clip-in – najprostsza i najmniej trwała metoda z jednorazowym efektem – dobra na imprezy. Polega na doczepianiu pojedynczych kosmyków do naturalnych włosów. Jednorazowy efekt uniemożliwia długotrwałe noszenie doczepek .

Metoda kanapkowa – jest to bardzo popularna metoda, która łączy w sobie trwałość metod: keratynowej oraz ultradźwiękowej, jak i łatwość i cenę metody clip-in. Metoda kanapkowa to przede wszystkim wygoda, gdyż pozwala na doklejanie kolejnych warstw włosów, umieszczonych na taśmie sylikonowej – skąd wzięła się nazwa, gdyż doklejanie warstwa po warstwie przypomina przygotowywanie kanapki. Tak przedłużone włosy można nosić do 3-4 miesięcy.

Oczywiście wybór należy zawsze do nas, gdyż jednym metoda kanapkowa wyda się najlepsza, innym natomiast potrzebna będzie metoda ultradźwiękowa, a jeszcze innym wystarczy prosty clip-in.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here