Uciekam daleko i zamierzam się dobrze bawić

Uciekam daleko i zamierzam się dobrze bawić

Jestem niezwykle zmęczona. Ludźmi, pracą, stresem, natłokiem złych wydarzeń i sytuacji, jestem tak zmęczona, że najchętniej przespałabym kilka dni z rzędu. Dlatego robimy abordaż z Łodzi i uciekamy na wieś. Daleko czy nie, ale odludzie totalne i wyczekany raj.

Przez całe dziewięć dni zamierzam robić dwie rzeczy, odpoczywać i pisać. Odpoczynek na wsi, gdzie do najbliższego sklepu jest około 4 kilometry to już mega odpoczynek. Zero ludzi w pobliżu bo cała wieś liczy 7 domów. A ja potrzebuję takiego odpoczynku od ludzi, żeby nabrać dystansu, pomyśleć o priorytetach w życiu zawodowym i prywatnym. Uporządkować plan działania – przede mną wielki projekt i właśnie tam, na tym odludziu planuję dużo z tego projektu wykonać.

Co mam w planach?

Co planuje na tej wsi?

Przede wszystkim chłonąć spokój, ciszę i świeże powietrze. W takim miejscu, pod koniec września to idealny moment na taki relaks.

Będę łazić po lesie i zwiedzać okoliczne pola, łąki i strumyki – już wiem, że w pobliżu płynie jakiś i na pewno będę tam częstym gościem.

Będę pić kawę na werandzie i bujać się na podwieszonej huśtawce i słuchać chrząszczy grających w trawie.

Będę patrzeć jak mój kot poznaje nowy teren i bawi się doskonale tak jak my.

Będę jeździła rowerem i zwiedzała okolice.

I na pewno nie będę robiła zdjęć produktowych, stylizacji czy przejmowała się swoimi zasięgami bo priorytetem jestem ja. Mój czas dla mnie i dla Sebastiana, skupienie się na ważnych projektach i odpoczynku.

Na pewno opowiem Wam po powrocie jak było, tego możecie oczekiwać i na pewno pojawię się na Instastory, ale też z rozwagą bo w końcu to czas na relax.

To prawdziwy urlop

Możecie wierzyć lub nie, ale to mój pierwszy urlop, kiedy nie będę pracowała! Odkąd pracuję “na swoim” zawsze w podróży pracowałam, mail i telefon były dostępne dla moich klientów przez cały czas, Tym razem zupełnie odłączam się od pracy zawodowej, w końcu jadę na urlop.

I nawet ustawię autorespondera na mailu i to będzie super!

Opowiedzcie mi, jak spędziliście swój urlop w tym roku, czy tak jak ja uciekaliście od ludzi czy wygrzewaliście się na ciepłej i słonecznej plaży?

A jeśli urlop jeszcze przed Wami, to –> tutaj <– możecie znaleźć świetne miejsca do wypoczynku w niesamowitych cenach.

Agnieszka

1 Komentarz
  • Bookendorfina
    Utworzony o 07:11, 16 września Odpowiedz

    Mnie udało się dwa razy w te wakacje uciec od zgiełku Łodzi, nie były to zaplanowane podróże, wynikały z przymusu, a jednak udało połączyć się obowiązek z przyjemnościami zwiedzania.

Napisz Komentarz