Ten z planem na 2019

Ten z planem na 2019

Udało mi się zrobić mały plan na nowy rok. Nie  jest zbyt rozbudowany ani nie zawiera wielu punktów, bo przede wszystkim stawiam na spontaniczność – taką jak z naszym wypadem na obiad do Gdańska 😀

Plan jednak jest! I przedstawiam go Tobie w kilku punktach, powiedz, że będziesz mnie wspierać w realizacji? 🙂

1. Zainwestuję 10% więcej swojego czasu w siebie i 10% więcej czasu w nasze małżeństwo.

To ważne, bo czas poświęcony sobie i nam zaowocuje tylko lepszą relacją i większym zrozumieniem, widziałam jak to zadziałało w minionym roku i wiem, że zaowocuje większymi zbiorami w tym roku.

2. Rozwinę PR-ową gałąź mojej firmy.

Jak wiesz, prowadzę swoją własną, małą Agencję Reklamową i teraz gałąź PR będzie się mocno rozwijać, a to dzięki odkryciu pasji do promowania ludzi.

3. Przebadam się kompleksowo.

Wykonuję regularnie większość badań, jednak w tym roku zrobię w końcu te odkładane na później! Nikt o mnie nie zadba bardziej niż ja sama o siebie, dlatego czeka mnie kilka badań w tym obowiązkowa kolonoskopia i gastroskopia.

4. Nie odwiedzę 12 miast – będę podróżować gdzie się da.

5. Przeczytam 120 książek.

W roku 2018 przeczytałam 116 więc nie powinnam mieć problemu z tymi dodatkowymi 4 sztukami 😀

6. Skupię się na realnych relacjach przyjacielskich i rodzinnych.

Troszkę zaniedbałam życie realne w ostatnich miesiącach, rok 2019 to ten czas, kiedy zadbam mocniej o swoje kontakty z siostrami, przyjaciółmi i rodziną. To jest ten czas.

7. Wyjadę na kilka dni sama, gdziekolwiek.

Od miesięcy marzę o takim wybyciu gdzieś by odpocząć od ludzi, zaszyć się w domku przy plaży czy lesie i pisać, czytać, odpoczywać. Mój małżonek wyraża zgodę na 3 takie dni, mam więc 11 miesięcy na realizację tego planu.

8. Nauczę się sztuki makijażu.

Ot takie małe marzenie sprzed lat, które teraz chcę rozwinąć i pokazać samej sobie, że mam umiejętności do tworzenia pięknych makeup’ów

9. Tego nie zdradzę, ale to ważne i trzymajcie Wszyscy kciuki 🙂

 

Ot 9 punktów, za rok od dzisiaj dowiecie się, ile z nich zrealizowałam w 100% a na bieżąco możecie śledzić moje postępy tutaj i na Instagramie.

 

Agnieszka 

Brak Komentarzy

Napisz Komentarz