Piękne detale w moim domu

Piękne detale w moim domu

Bardzo często możecie na moim Instagramie zobaczyć kosmetyki jakich używam, sukienki, które lubię czy ukochane dodatki. Rzadko jednak widzicie detale w moim domu a przecież to przestrzeń, w której spędzam mnóstwo czasu.

Pracuję w domu, co niestety jest minusem w równie wielkim stopniu jak plusem. Ponieważ mamy niewielkie mieszkanie, urządziliśmy je tak, by się pomieścić, posiadać przestrzeń jadalną jak i moją biurową. Udało się to wreszcie i mogę cieszyć się doskonale przygotowanym do pracy biurkiem.

O ile dekoracji mam mało – nie zezwala mi na to układ ścian, o tyle kocham stylowe dodatki. Złote, zielone i złoto różowe. Po prostu kocham takie odcienie i marzyłam by na naszych ścianach znalazły się ładne zdobienia.

Udało się namówić Sebastiana i za sprawą mojej współpracy z marką Desenio, nad moją kanapą oraz nad biurkiem pojawiły się zielenie i złoto.

Nad kanapę wybrałam plakaty we wzorze: Banana Palm Leaves No 1 oraz Monstera Three w złotych ramach, które doskonale komponują się z szarością na ścianie. Jako fankę zieleni cieszą moje oko codziennie. Niestety zieleń w doniczkach zbyt mało ma światła by cieszyć w domu.

Nad moje biurko, w przestrzeń pracy zawędrowały dwa plakaty złoto różowe, czyli Golden Leaves oraz cudowny Boss Lady i równie świetnie wkomponowały się “mój kącik”

Uwielbiam tak ozdobione ściany a jeśli takie dekoracje i Wam się podobają, to koniecznie zajrzyjcie na stronę Desenio. Jestem pewna, że znajdziecie tam coś równie pięknego dla siebie.

Agnieszka.

2 komentarze
  • Bellazu
    Utworzony o 10:45, 13 września Odpowiedz

    Piękne są te plakaty z desenio, a ja biedna nie mam ani kawałka ściany żeby taki sobie sprawić, a bluzeczki jak marzenie, uwielbiam oglądać Twoje wnętrze

  • gonicmarzenia
    Utworzony o 18:57, 01 października Odpowiedz

    Plakaty to dekoracja w 10

Napisz Komentarz