Z pamiętnika kawosza

Z pamiętnika kawosza

Piję ją do śniadania, piję kolejną w ciągu dnia do pracy czy na mieście – i kawa wcale nie podnosi ciśnienia, to mit, którego wiele osób się trzyma!

Na instagramie najczęściej widzicie moje miłe dzień dobry z kawą, tutaj nieczęsto o kawie piszę a powinnam, gdyż kawa to nieodłączny element mojego życia.

Kawa pobudza, dodaje energii – może niektórym pozornie a odpowiednio dobrze dobrane ziarna, dają naszym kubkom smakowym niesamowite doznania. Już sam zapach pozwala przenieść się w odległe miejsca, na plantacje by poczuć aromat świeżych ziaren czy liści kawy, które już same w sobie wywołują we mnie intensywne doznania.

Jak wiecie, pochodzenie ziaren jest różne, zupełnie inny smak ma kawa, której ziarna zebrano w Kolumbii a zupełnie inny ta, której ziarna pochodzą z Indii. Różnią je sposoby zbierania, kwasowość, temperatury palenia i to wszystko, podzielone na odpowiednie kategorie i pochodzenie możecie znaleźć w sklepie MKfresh – gdzie nie ukrywam, zaopatruje się bardzo często w nowe mieszanki kaw.

Na wspomnianej wyżej stronie, znajdziecie mieszanki z każdego zakątka świata, które przeniosą Was w odpowiednie miejsce podczas chwili relaksu z kawą a do tego, jeśli ktoś nie toleruje kofeiny – znajdzie i coś dla siebie, jest przepyszna kawa bezkofeinowa.

A teraz mam dla Was mega niespodziankę, wchodząc tutaj na stronę MKfresh i robiąc zakupy za 70 zł, wpisując w koszyku kod rabatowy ZDROWISSIMA otrzymacie aż 20% rabatu na swoje zakupy. Czadowo prawda?

A na Instagramie trwa zabawa, w której do zdobycia są bony na zakupy właśnie w tym sklepie.

Brak Komentarzy

Napisz Komentarz