Kredyty gotówkowe online – lista hitów

Kredyty gotówkowe online – lista hitów

W Internecie pojawia się bardzo wiele ofert kredytów ratalnych czy chwilówek. Na dobrą sprawę, można przebierać i wybierać w tylu ofertach, że łatwo się zgubić. Przygotowałam dla Was zestawienie najlepszych kredytów ratalnych online, klikając na linki możecie skorzystać z oferty czy aktualnie trwającej promocji.

MiniPożyczka

Na pierwszy rzut idzie MiniPożyczka, bardzo przyjemny pożyczkodawca, który udzieli bardzo chętnie szybkiej chwilówki w zależności od potrzeby. Warto zapoznać się z ofertą – aktualnie trwa promocja 2000 zł za 0% i wypłata w 15 minut na konto.

Pożyczki udzielane są tylko online, weryfikacji podlega adres email, telefon i nie ma potrzeby przedstawiania żądnych zaświadczeń. System sam sprawdzi co potrzebuje. Proste? No pewnie, że tak.

MIniPożyczka jest dostępna tutaj

ExtraPortfel.pl

Extraportfel.pl to jeden z ciekawszych pożyczkodawców na rynku. Oferuje pożyczki na okres nawet 45 dni a kwota pożyczki może sięgnąć nawet 6000 zł. I decyzja jest już w ciągu 15 minut!

Extraportfel.pl to odpowiedzialny pożyczkodawca, który jednak nie wymaga zaświadczeń i posiada swoje sposoby na sprawdzenie zdolności kredytowej każdego zainteresowanego zaciągnięciem zobowiązania u nich.

Oferta Extraportfel.pl dostępna jest tutaj.

HapiPożyczka

HapiPożyczka to oferta kredytów ratalnych, dostępnych całkowicie online. Kwoty pożyczek dochodzą do 25000 złotych a wszystko to można zrobić całkowicie online, nie wychodząc z domu. Do uzyskania kredytu czy pożyczki potrzebny jest komputer i dostęp do internetu a także telefon, gdyż pracownicy HapiPożyczka odbywają rozmowę telefoniczną przed udzieleniem pożyczki.

Warto zapoznać się z ofertą dostępną tutaj.

Kuki.pl

Kuki.pl to bardzo przyjazna pozabankowa instytucja finansowa, która udziela krótkoterminowych pożyczek online, w kwocie od 500 do 15000 złotych. Maksymalny okres spłaty to 30 dni i to sami decydujemy kiedy chcemy spłacić. Bardzo szybko i przyjemnie bierze się tutaj pożyczkę.

Kuki.pl ma również bardzo często promocje i ciekawe oferty dla nowych i dla powracających klientów.

Pełna oferta Kuki.pl znajduje się tutaj.

Fellow Finance

Fellow Finance to firma, udzielająca kredytów ratalnych i pożyczek na okres od 4 do 24 miesięcy. To idealne rozwiązanie dla osób potrzebujących większego zastrzyku gotówki na dłuższy okres.

W łatwy i prosty sposób bez wychodzenia z domu można uzyskać idealnie dopasowaną pożyczkę, z przelewem na własne konto.

Pełna oferta Fellow Finance jest dostępna tu.

Ekassa

Ekassa to młoda na polskim rynku firma, która juz długo rozwija się w Europie. Posiada nowatorskie podejście do udzielania kredytów czy pożyczek.

W firmie tej możecie otrzymać pożyczkę na kilka do kilkunastu dni a także jeden z dopasowanych kredytów ratalnych. Najważniejsze to jednak szybkie pożyczki online.

Warto zapoznać się z pełną ofertą firmy dostępną tutaj.

Zachęcam również do zapoznania się z dwoma portalami, które dobierają szybko i pewnie ofertę pożyczkową, całkowicie dopasowaną do zapotrzebowania.

Bancovo

Finzmo

Brak Komentarzy

Napisz Komentarz