Kilka faktów, których nie zdradzam nikomu…

Kilka faktów, których nie zdradzam nikomu…

Każdy z nas ma swoje małe sekrety, ukrywa fakty albo swoje słabości o sobie przed znajomymi. Ja również takie posiadam. Są takie, o których opowiedziałam najbliższym, są takie, które bliskie mi bardzo osoby znają tak po prostu, ale większość osób nie wie pewnych rzeczy, dziwnych, śmiesznych czy zupełnie poważnych.

Na fali akcji “zdradź o sobie kilka faktów” z Instagrama, zostałam zaproszona do zabawy w formie postu tutaj. I postanowiłam się z Wami podzielić kilkoma takimi faktami 🙂

1. Panicznie boję się krasnali ogrodowych, pająków i koparek. Do tego stopnia, że rowerem nie przejadę zbyt blisko koparki i na poboczu czekam aż przejdzie a w samochodzie zamykam oczy i w duchu odmawiam pięć zdrowasiek.

2. Po raz pierwszy w życiu morze zobaczyłam w Gdańsku, czyli w zatoce, mając 25 lat (!) a otwarte morze, w Łebie zobaczyłam po raz pierwszy mając lat 31 i wtedy pierwszy raz kąpałam się w morzu.

3. Dostaję ataku paniki w autokarach i autobusach dalekobieżnych, do tego stopnia, że potrafiłam wysiąść z Polskiego Busa i pozwolić mu odjechać, tylko dlatego, że przestraszyła mnie myśl, że może się rozbić. Ataki paniki to nic fajnego…

4. Nienawidzę budyniu!

5. Przez ponad cztery lata leczyłam się lekami oraz terapią z depresji, do dziś zostały mi tylko sporadyczne ataki paniki.

6. Moim największym marzeniem było i jest, mieć dużą rodzinę, realnie wystarczyłaby mi dwójka dzieci, ale wciąż marzę o dużej gromadce i domku na przedmieściach.

7. Niesamowicie kręci mnie głos Liama Neesona. Za każdym razem gdy go słyszę, niemal dostaję orgazmu.

8. Byłam mężatką przez prawie 9 lat.

9. Uwielbiam raz na jakiś czas spędzić dzień sama, nic nie robiąc, leżąc i oglądając seriale, czytając plotki i gazety. Odpoczywam w ten sposób. Czasami mówię Nieślubnemu, że mam mnóstwo pracy i potrzebuję ciszy, spokoju i proszę aby poszedł w odwiedziny do mamy a ja oddaję się relaksowi.

10. Fascynuje mnie Władimir Putin.

 

A jakie są Wasze fakty, ciekawostki? Chętnie poczytam i o Was 😀

 

Agnieszka

1 Komentarz
  • Agnieszka
    Utworzony o 20:22, 16 marca Odpowiedz

    Cześć! Fajnie jest

Napisz Komentarz