Foreo Luna Play Plus

Foreo Luna Play Plus

Mam taką przyjaciółkę, która często doradza mi kwestiach produktów do pielęgnacji włosów – zna się na tym naprawdę świetnie 🙂 Czasem też,  w pogoni za nowinkami kosmetycznymi poleci mi coś czego sama bym nie spróbowała.

To ona zapoczątkowała rozmowę o szczoteczce sonicznej Foreo i to ona mnie na nią mocno namawiała. Szczerze mówiąc, to troszkę ją zbywałam.

I naszedł ten dzień, w moim życiu pojawiła się Jej Wysokość Luna w przepięknym odcieniu Pearl Pink i skradła moje serce od pierwszego użycia.

Bo wiesz, to nie jest ot zwykła szczoteczka do mycia twarzy, ona pulsuje! I te soniczne pulsacje wprowadzają skórę w stan głębokiego relaksu i oczyszczają jak żaden żel samodzielnie. Coś pięknego.

Moja problematyczna i niestety cera z zaskórnikami odżyła i odkryła na nowo swój blask. Silikonowe wypustki w modelu Luna Play Plus idealnie nadają się dla mnie, gdyż te grubsze znacznie lepiej oczyszczają strefę T a cieńsze idealnie sprawdzają się na pozostałą część twarzy.

 

Dlaczego ta szczoteczka jest taka genialna? Tu ściągnęłam trochę z oficjalnej strony Foreo:

-posiada ona 8000 transdermalnych pulsacji na minutę, które na skórę przenoszą silikonowe wypustki

-głęboko oczyszcza i masuje twarz

-jest idealna nawet do wrażliwej cery

-silikon z którego zbudowana jest szczoteczka Luna Play Plus jest nieporowaty, szybkoschnący i higieniczny, dużo bardziej odporny na gromadzenie się bakterii

-oczywiście różowa perełka jest w pełni wodoodporna

-ma wymienną baterię i dzięki temu możesz ją mieć dłużej niż 400 użyć

Jak używać Foreo?

Ja nakładam na twarz mój ulubiony cleanser Pixi beauty lub Musmydło od Blank Mydlarni (znacie już moją słabość do nich) i zwilżoną szczoteczką masuję twarz przez minutę. Zmywam, opłukuję szczoteczkę i lecę z kolejnymi krokami pielęgnacji.

Zdecydowanie polecam Wam szczoteczkę Foreo Luna Play Plus bo to zakup, którego żałować na pewno nie będziecie.

 

Szczoteczkę kupicie w wybranych stacjonarnych drogeriach Jaśmin oraz na stronie www.iamelia.pl

Agnieszka

Brak Komentarzy

Napisz Komentarz